Kiedy serwer znów stanie się do Waszej dyspozycji?

Niedawno na forum dyskusyjnym zapytaliśmy się Was o to, czy chcielibyście, aby serwer został uruchomiony w tym miesiącu, czy następnym po nowym roku. Większość zdecydowała, abyśmy uruchomili serwer w tym miesiącu co z tym idzie, iż udostępnimy Wam wersję BETA. W tej wersji serwer nie będzie posiadał wszystkich rzeczy, które miały być dostępne, lecz z czasem będą one dodawane w postaci aktualizacji.

Czytaj dalej Kiedy serwer znów stanie się do Waszej dyspozycji?

Już niebawem nadejdą ogromne zmiany!

Jesteśmy w trakcie tworzenia NOWEGO TRYBU GRY. Otóż wcześniejszy tryb gry był przez większość uważany za wzięty z internetu, dlatego też postanowiliśmy stworzyć nowy, tym razem opierając się wyłącznie na naszych pomysłach. Jednakże nie tylko tryb gry przejdzie zmiany, ale również forum dyskusyjne. Mamy w zanadrzu przygotować nowy styl lub dość mocno zmodyfikować aktualny. Chcemy dodać do niego nowe rzeczy, aby Wam – graczom przyjemniej się po nim poruszało.

Jak prowadzić u Nas rozgrywkę?

Jeżeli chcecie rozpocząć u Nas rozgrywkę potrzebujecie czystej gry Grand Theft Auto: San Andreas oraz modyfikacji San Andreas Multiplayer. Adres IP znajdziecie na naszym forum dyskusyjnym, do którego odnośnik znajduje się w pasku nawigacji. Nasz serwer wspiera Role-Play co oznacza, że obowiązuje na nim odgrywanie realnego życia. Jednakże Role-Play to rzecz poboczna, która urozmaica rozgrywkę, zaś głównym wątkiem są kursy pojazdami ciężarowymi. Czytaj dalej Jak prowadzić u Nas rozgrywkę?